Katalog pro pedofily

Máte zájem o blonďatou Aničku, 5 let, s modrýma očima? Je snad libo 4leté Barborky s vlasy černými jako uhel a pihami rozesetými kolem rozverného nosíku? Nebo jste jiného zaměření a zamlouval by se vám Honzík, 6 let, jehož hnědé oči uhranou snad každého, kdo k dětem alespoň minimální náklonnost? Ani to není problém. Internetové stránky berounské solné jeskyně vám poskytnou dostatečně široký výběr, ať už jste na chlapečky, nebo na holčičky, rusovlasé, či brunety. Fungují totiž jako katalog pro pedofily.

Solnou jeskyni navštěvují v rámci regeneračních pobytů mateřské školy z několika okolních obcí. Majitel provozovatele poskytuje jejich rodičům sympatický servis, problém je ale v tom, že tím mnoha z nich, ale zejména jejich dětem zadělává nevědomky na průšvih. Ve veřejně přístupné fotogalerii totiž publikuje nejen skupinové snímky, ale také portrétní fotografie. I to se dá stále považovat za bohulibé, zejména vzhledem k tomu, že pan Ludvík, který je majitelem jeskyně, neúčtuje za poskytnutí volně stažitelných snímků žádný poplatek.

Jenže z popisu jednotlivých galerií je možné vyčíst nejen to, jakou mateřskou školu děti, které si na takto precizně zpracovaném webu vyhlédne kdejaký pedofil, malí návštěvníci jeskyně navštěvují, ale při troše inteligence, která zdaleka nemusí dosahovat schopností Einsteinových, také termíny, kdy je lze zastihnout právě v solné jeskyni v Berouně. Rodiče by měli zpozornět: zatímco se možná u internetu rozplývají nad snímky svých potomků, někde jinde si díky otevřenosti pana Ludvíka brousí na jejich ratolesti zuby někdo, kdo má děti také rád, ovšem poněkud jinak a daleko zvráceněji. Skvělou službu pana Ludvíka nelze než ocenit, nechť v ní pokračuje, rodiče těch nejatraktivnějších dětí budou aspoň moci, až se jejich dětem stane něco ošklivého, nad fotkami, které jim pořídil, brečet.

Aby toho nebylo málo, provozovatel solné jeskyně, zjevně zneuznaný fotograf, zveřejňuje snímky dětí i na své facebookovské stránce a návštěvnost galerií tím nepochybně zvýšil. Rozplývat se nad fotkami tak může mnohem víc lidí.

Chcete-li své dítě do katalogu taky zařadit, není nic jednoduššího – stačí mu zaplatit vstup do berounské solné jeskyně. Při opakovaných návštěvách vám jistě rádi poskytnou slevu.

Možná o tom Chleboun blognul i tady:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Solve : *
44 ⁄ 22 =