Pro pozlátko přehlédnou zlata lesk

Jedna zoufalá operátorka z webu e-Poptávka.cz, který obecně považuju za poměrně přínosný, pokud má někdo čas a chuť zasílat dnes a denně tuny nabídek lidem, co chtějí ušetřit třeba na jednom kusu spodního prádla, mi volala tak dlouho a já jsem rozhodnutí o využití jejich výhodné akce tak dlouho odkládal, až jsem dnes (asi abych měl konečně klid) podlehl a zadal si u nich zápis na rok s tím, že je to za dobrou cenu (o tom není žádná), a navíc s garancí, že za těch dvanáct měsíců přes ně realizujeme alespoň jednu zakázku.

Hned jak jsme si telefonicky plácli, začaly do schránky chodit poptávky. A protože to, co děláme, je u nich v databázi ve stejném chlívku jako třeba potisky kaťat nebo reklamní vývěsky na nonstop bazary, chodí mi teď do mailu neskutečné smetí, ve kterých si lidé žádají tu kousek potisku, jindy hrnec letáků. Pravda, jeden pán poptával překlad odborného německého textu, ale když už vyjevil své přání realizovat to za cenu 140 Kč za normostranu, přešla mě chuť i na to, abych v sobě hledal sílu na zvednutí telefonu a vyťukání jeho čísla.

Tak se mi zdá, že kvůli v těch desítkách mailů, co asi můžu denně očekávat, přijdeme o nějaké zakázky, které pošlou současní klienti.

Možná o tom Chleboun blognul i tady:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Solve : *
21 ⁄ 7 =