Reference

Asi před sedmi osmi lety jsem dělal web pro jednu firmu z východních Čech, kterou nedávno koupili Švédi. To nejpodstatnější na tom je, že po celou tu dobu své stránky vůbec neredesignovali. Technologie jsou dnes naprosto jinde, než byly tehdy, přesto ale kupodivu (skoro) všechno funguje tak, jak má. No a teď se mi ta firma ozvala, že by chtěli design trochu upravit – ale jen trochu, protože nechtěli měnit ani dodaný redakční systém, ani nijak zvlášť oživit vzhled. Šlo jen o to, přiblížit ho Švédům, což byl dokonce, řekl bych, krok zpátky, a to i po těch letech.
Nějakou dobu jsme na tom s programátorem pracovali a dnes jsme to konečně dodělali. O co se chci podělit, je pochvala, která mi od nich přišla. Člověk, který to má u nich na starost, mi vždycky všechno důležité napíše v předmětu e-mailu. Dneska přišel tenhle:

Chcete si tento post stáhnout do čtečky? Pokud si myslíte, že to stojí za to, tak prosím…

Kindle   EPUB

… (zapracována prosba Geberálního ředitele) + SUPER SUPER SUPER, Vážený pane Michale Chleboune jste nejlepší, děkuji za kompletní realizaci + pěkný a slunečný den
Vážený pane Michale Chleboune, právě jsem to na našich stránkách ověřil, Vy jste NEJLEPŠÍ, díky Vám mají naše stránky nový kabát, podařilo se Vám realizovat všechny naše požadavky, jste 1, prosím Vás tedy nyní o vystavení faktury, formálně v průběhu týdne vše otestuji, moc Vám děkuji za Váš profesionální přístup, vynikající spolupráci a vysokou úroveň. Přeji Vám úspěch na všech sférách obchodu a života, krásné a radostné podzimní dny.

Možná o tom Chleboun blognul i tady:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Solve : *
23 − 22 =