Abasto, díl pátý: Komunikace s OO PČ Mníšek pod Brdy

Dobrý den, po telefonické domluvě Vás žádám o zaslání podkladů k případu oznámení ze strany společnosti Abasto na tento e-mail, ve kterém bude zdokladováno použití Vašeho textu firmou Abasto, a zdokladování zaslání předmětného článku společnosti Abasto na e-mail, díky Policie ČR Mníšek pod Brdy, prap. V., [tel.]

Vážený pane praporčíku,
posílám Vám screenshoty (ABASTO.doc) z webu www.abasto.cz, které pocházejí ze 14. 2. 2011. Tento den mi je do e-mailu poslali dva známí, které jsem o to požádal.
Dále přikládám soubor abasto_text.doc, který obsahuje texty stažené z webu www.abasto.cz a námi zanesené opravy (opravená místa jsou červeně). Porovnáte-li je se screenshoty, zjistíte, že texty jsou totožné s tím, co jsme poslali.
Co se týče dokladu zaslání opravených textů na e-mail orsos@abasto.cz, nestačí-li výše uvedené, je to trochu složitější, nicméně lze to. Zpracované zakázky neodbavujeme prostřednictvím e-mailu, ale přes administrační systém, který zná e-maily objednavatelů a na ně automaticky posílá to, co do něj vložíme. Vše se ukládá na server webhostingové firmy Onebit solution z Brna. Pokud je kontaktujete, měli by být schopni to na serveru dohledat i s datem odeslání (1. 4. 2010 10:16 hod.). V takovém případě ale zřejmě budou potřebovat strukturu ukládání dat. Tu má k dispozici programátor systému – musel bych ho kontaktovat.
Při hledání podkladů jsem nicméně zjistil, že z e-mailu orsos@abasto.cz přišel po odeslání zakázky naším systémem děkovný e-mail, který doufám potvrzuje, že jsem si dodání služeb pro Abasto kvůli nicotným 3 tisícům korun nevymyslel. Přepošlu Vám ho hned po tomto e-mailu i s hlavičkami.
S úctou a lítostí, že musíte řešit takové věci
M. Ch.

Toto je informační zpráva automaticky poslaná serverem mail.mvcr.cz.
Vaši zprávu
Subject: Re: Zaslání podkladů- Abasto
Date: Tue, 31 May 2011 16:40:41 +0200 se nepodařilo doručit na následující adresy: (10.245.0.16: 550 No such recipient)
Original-Recipient: pzoopmnis@mvcr.cz
Final-Recipient: rfc822;pzoopmnis@mvcr.cz
Action: failed
Status: 5.1.1
Remote-MTA: 10.245.0.16
Diagnostic-Code: SMTP; 550 No such recipient

Takže tak nějak.;-)

Možná o tom Chleboun blognul i tady:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Solve : *
15 + 23 =