Abasto, díl třetí: Zjevně filozofie firmy

Stalo se před týdnem… Přes Facebook mi napsala majitelka autosalonu v Letech u Dobřichovic (kousek odtud „podniká“ svérázná firma Abasto:

Dobrý večer, četla jsem Váš článek o spol.abasto a mám s nimi také potíže. Objednali si u mojí společnosti vůz za 400t., ale z „osobních důvodů“ mi ho zde zanechali a jejich advokát napsal, že vůz objednala zaměstnankyně, která neměla oprávnění atd. Velice podobné jako objednávka na webové služby. Taková drzost..Myslím, že to já jsem Vám způsobila jejich odpověď od advokátky, našla jsem to ve vyhledavači a poslala jim, že nejsem sama. Taková sprosťárna. Na advokáty ale peníze mají. Tak to se omlouvám.

Po reakci jsem dostal další informace a tady jsou:

Jsem z nich vyřízená, udělali mi takovou škodu,ta arogance.Objednali si velice „specifický vůz“ Roomster Praktik, ale za tak šílenou cenu, nadstandardně vybavený.Nakonec mi sdělili, že jsem neschopná, když to neumím prodat!!!Koukám na to auto skoro už 2 roky, nakonec si ho loni pronajali, ale zaplatili jen 2 splátky, objednali si přezutí na zimní pneu, ale odmítli to zaplatit a auto nepřevzali, ačkoliv jsem zavolala Policii a jejich advokát mi napsal, že jsem auto nepřizpůsobila podmínkám, aby ho mohli užívat. Původně se pro auto k původnímu převzetí dostavil p.Derco, ale protože jsem zaměstnala jejich bývalého zaměstnance a pronajal si u nás vůz jeho příbuzný, s kterým se rozhádal a odešel taky z abasta, nadával mi na saloně před zákazníky do mrch atd. a vůz tady nechal.Neuvěřitelné..5 let k nám jezdil a koupil u nás 4 vozy, tykám si s ním, a asi se zbláznil.Máme to i na stránkách tady na FB AC AUTOCENTRUM ČERNÁ a dala jsem ho na portál vymáháme dluhy, tak mi zase jeho advokát napsal, že na mě podají trestní oznámení.Hulvát.A Vám nezaplatili za návrh webových stránek nebo ty texty, nějak jsem to nepochopila.V mém případě mají jiného advokáta, z AK Poupětová a Poupě, ovšem úroveň stejná. Nejhorší je, že soudy pracují pomalu a jsou schopní rozhodnout v jejich prospěch.Noale žalobu jsem podala, zatím na zálohovou fakturau a 3 dlužné faktury za opravu vozů, ale pokud nezaplatí pokutu, což je 100% kupní ceny vozu do týdne, žalobu rozšířím. Ale není snad vůbec možné, aby někdo byl tak drzý, a tohle vůbec udělal, v celé síti koncernu se s tím nikdo nesetkal.Nikdy. Jsem vztekem a bezmocí bez sebe, proto jsem hledala ve vyhledavači, jestli něco nenajdu. Jenže lidi se bojí, vím, že udělal hodně lidem nepříjemnosti, ale mlčí.Hrůza..

Abasto zjevně uplatňuje model objednat, převzít/nepřevzít a odmítnout, nezaplatit a vymluvit se na brigádníka/nesvéprávnou uklízečku jako svoji filozofii i jinde.

Možná o tom Chleboun blognul i tady:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Solve : *
12 × 4 =