Další píchání do hnízda hegešů 2

Vážený pane Chleboune,

velice Vám děkuji za Váš dopis, který jsem do detailů rozebral a s ním jsem ještě jednou rozebral celou situaci a musím přiznat, že v některých Vašich podnětech či připomínkách máte pravdu a já Vám za ně děkuji.Celou situaci si ještě interně rozebereme a poučíme se s případných chyb. Děkujeme Vám tímto za Vaše návrhy a připomínky, které se určitě budeme snažit do budoucna zapracovat.
Vaším statutem ve sdužení a rovněž tak podrobnou kontrolou splnění všech regulí stanov sdružení se bude na svém zasedání zabývat Rada sdružení v pondělí 25.2.2008.
Přeji příjemný den

S pozdravem

Bohumil Ruml
místopředseda rady sdružení, vedoucí skupiny IT

Vážený pane Rumle,

máte jistě na mysli můj status, nikoli statut. Já jako osoba bezvýznamná nevydávám své statuty, natož pak stanovy. To přísluší jen vyvoleným.

Rovněž jsem nepochopil zcela, s kým jste vlastně celou situaci rozebral, jelikož si nejsem jist, mohl-li by Vám můj dopis být rovnocenným partnerem.

Jsem rád, že se chcete poučit z případných chyb.

Znáte onu dávnou bajku o volu, co dostal funkci? Ten příběh se nikdy (no považte!) nevyprávěl celý. Aby na něm nepoznali, že je vůl, chtěl vždycky hovořit vznešeně. Ale protože to neuměl, zůstával nadále volem.

Přeji krásný pátek.

S úctou

Michal Chleboun

Možná o tom Chleboun blognul i tady:

2 Odpovědi na “Další píchání do hnízda hegešů 2”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Solve : *
10 − 6 =