Šašci a komedianti

Několik předvolebních týdnů přináší jářku nebetyčně humorné proklamace.

„Práce pro kraj se nesmí proměnit v divadelní komedii ani frašku. Správný hejtman má být muž činu. Ani komik, ani krasořečník…,“ promlouvá k lidem z přihlouplého předvolebního letáčku herec Dejdar a při tom se culí a chlubí se, že věří znovu kandidujícímu hejtmanovi Petru Bendlovi. Kdo je tedy ten pán v buřince na snímku dole (zdroj: www.vasenoviny.net), pocházejícím z muzikálu Postřižiny?

neznamy_pan

SNK Evropští demokraté voličům rozesílají smlouvu, v níž se zavazují k nějakým nesmyslům, pokud vyhrají volby. Má se však všeobecně za to, že toho bohdá nebude, aby tahle partička volby vyhrála. A i kdyby, chybí jakákoli sankce. Že by smlouvu sepisoval nějaký právník na vedlejšák?

A ČSSD ve středních Čechách slibuje, že když vyhraje krajské (!) volby, nebude v Brdech radar.

Korunu všemu znovu nasazuje Petr Cibulka (paranoidní, zdá se), jehož politická strana Volte Pravý Blok – stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a státních úředníků přímo občany, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU a NEZKORUMPOVANOU policii a justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET, kandidující s nejlepším protikriminálním programem PŘÍMÉ demokracie VY NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME SAMI SOBĚ!!! – ale i s mnoha dalšími DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI k volbám, ale – pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedeni a okradeni – NEVOLIT žádnou parlamentní stranu vládnoucí (post) komunistické kriminální fízlokracie!!! ? jenž žádá o volební podporu všechny české občany a daňové poplatníky, kteří chtějí změnit dnešní kriminální poměry, jejichž jsme všichni obětí, v jejich pravý opak! V BOJI MEZI DOBREM A ZLEM, PRAVDOU A LŽÍ, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!! Proto děkujeme za Vaši podporu!!! musí mít celý tento program odříkávající název vytištěný na volebních lístcích.

Možná o tom Chleboun blognul i tady:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Solve : *
15 ⁄ 5 =