Prasečí optika

Toto je ta jejich optika, kterou se čeští politici ze svých honosných malostranských paláců s naprosto bezstarostnými platy v kapsách a nekonečnými prebendami za klopami dívají na obyčejný lid…

„Od 1. března budou respirátory či adekvátní ochrana povinná všude. Přechodná výjimka je do konce měsíce pro ty, kteří by si snad nemohli opatřit respirátor,“ uvedl na tiskové konferenci ministr zdravotnictví Jan Blatný.

„Pokud někdo bude nosit respirátor týden, tak mu bude smrdět a také riskuje, že dostane koronavirus a bude v přeplněné sanitce čekat na přeplněnou nemocnici. Takovéto šetření vede na JIP, potažmo do krematoria,“ řekl ministr vnitra Jan Hamáček.

… a to prosím poté, co během posledního roku třetinu národa vyhladověli, třetinu přivedli na mizinu a zhruba třetinu nechali na báječné placené dovolené (čest výjimkám v prvních liniích, které zbývají do té plné třetiny). Kdo je Blatný, který se už po pár měsících ve vládě svou ztrátou cti a přikyvováním znásilňování zákonů směle vyrovná estébáckému šmejdovi v čele, nevím. Hamáček se ale ve svém životě neživil ničím jiným než politikou. Nikdy nepodnikal, kdoví, jestli měl živnosťák aspoň na konzultační činnost, nikdy nepracoval. Sociální demokrat par excellence. Už by měl zmlknout a i se svými Venezuelami, jednoprocentními lídry Petříčky a oportunistickými Zaorálky (taky politiky z povolání) zmizet v prachu dějin, tenhle Tlamáček.

Možná o tom Chleboun blognul i tady:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Solve : *
13 × 26 =