Potrefený husák

Tak tu máme první reakci na Praktiky finančních poradců, a hned přímo od zdroje (napsal to na Facebook Jiných knih jakýsi Tomáš Boruta z Partners):

Po přečtení názvu knihy tohoto pisálka si nemůžu neodpustit naspat pár řádků. Šmejdi? Osobně ve financích působím 4 roky a s čistým štítem mohu říct,že svou práci dělám poctivě a priorita je pro mě vždy klient,pokud se mnou jedná otevřeně a na rovinu.Šmejdi? Áno,vše je o lidech! Né všichni fin.poradci dělají svou práci poctivě,ale ve které profesi působí jen poctiví lidé? Proto se ptám: jsou všichni automechanici šmejdi jen proto,že Vám jeden nepoctivý namísto nových namontoval díly použité? Jsou šmejdi všichni řezníci,protože Vám jeden prodal zkažené maso?Zedníci,taky šmejdi?
Hrubě mě uráží přirovnání mé profese ke šmejdům!!! Šmejdi jsou dle mého názoru lidská spodina,parazitující na starých,mnohdy nemohoucích lidech!!!

Měl by si stěžovat na právním nebo VIP oddělení, či dokonce v etické komisi Partners Financial Services, tam mu jistě pomohou a té křivdy ho rádi zbaví.

Možná o tom Chleboun blognul i tady:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Solve : *
22 × 1 =