Přijatelná alternativa

Pokud v příštím životě přece jenom nebudu notářkou, stačí, když budu psát anotace českých televizních seriálů do programových časopisů. Musí to být nádherná práce!

Lucie má strach, že ji hejtman nechává sledovat. Lea využívá situace a snaží se Lucii ještě víc vystrašit. V Luciině a Darkově bytě se chystá policejní razie. Čestmír Mázl pečuje o prominentní pacientku, popovou hvězdu Karu Star. David Suchý bojuje o život mladého pacienta.
(Ordinace v růžové zahradě 2, díl 392.)

Ve chvíli, kdy se Lucie ze zoufalství rozejde s Vašíkem, zjistí, že je těhotná. Jarda se rozjede za Martinkou a dětmi, čeká ho tam však překvapení. Veronika kompletuje dokumenty a žádá o restituci. S Evou pak navštíví Ivanovo fitness centrum. Karlova firma slaví druhé výročí.
(Vyprávěj 6/22)

Rudolf konečně přemluví primářku Černou, aby mu prozradila Lídin skutečný stav. Černá pošle na Ríšův počítač snímky z CT vyšetření. Ríša i Rudolf jsou z toho v šoku. Jiřímu a Zlatě se narodí syn. Mezitím z Prahy přijíždí odborný poradce a sestavuje portrét možného škrtiče.
(Cesty domů 166)

Helena je bez práce, Danova stavební firma krachuje a za nesplácení dluhů hrozí Musilovým exekuce domu. Z Terezy se stala rebelující rockerka, Lucie má nového kluka a taky má těsně před maturitou. Helenině sestře začaly tikat biologické hodiny a Klára velmi touží po dítěti.
(Helena 1)

Možná o tom Chleboun blognul i tady:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Solve : *
19 + 2 =