Jsem boháč!

V mailu se mi objevil další díl z nekonečného seriálu na téma phishingu. Jsou texty, které by neměly zůstat v zapomnění, takže tady je…

From: Dr. Kevin Brown

Milý p
říteli

Jak se dnes máte? Doufám, že se v pohodě, Já jsem Dr. Kevin Brown Od Harlsden, North West London, tady v Anglii. I práce pro Nawest Bank Corporation v Londýně.
Píši vám z mé kanceláři. V mém oddělení, je asistent manažera (Greater London Krajský úřad), jsem zjistil, opuštěné suma 12,5 milionu amerických dolarů USA Dolar (Dvanáct milionů pět set tisíc dolarů Usa) v účtu, který patří k jednomu z našich zahraničních zákazníků Pozdní Pan Thompson Morrison americká občan, který bohužel přišel o život v rovině krach Alaska Airlines Letadlo 261, který havaroval na 31. ledna 2000, včetně jeho manželky a jediná dcera.

Volba Vás kontaktovat se vzbudila z geografické povahy kde žijete, obzvláště vzhledem k sensivity z transakce a důvěrnost zde. Nyní náš bankovní bylo čekání na některý z příbuzných přijde-až k tvrzení, ale nikdo má dělat. Osobně jsem byl neúspěšný v umístění příbuzným po dobu 2 let, mám usilovat o váš souhlas k vám jako nejbližší příbuzný / Bude Pfiíjemce na zemřelého tak, že výnosy z tohoto účtu, oceněný na 12,5 milionu dolarů může být vyplacena na vás.

To bude vyplacena, nebo sdílená v těchto procent, 60% pro mě a 40% k vám. Mám zajištěné veškeré nezbytné právní dokumenty, které mohou být použity k zálohování toto tvrzení jsme tvorby. Všechno, co potřebuji, je vyplnit vaše jména na doklady ‚a legalizovat to u soudu dokázat, jste zde jako oprávněný příjemce. Všechno, co potřebuji nyní je vaše upřímná Co – operace, na důvěrnost a Trust umožnit nás vidět tuto transakci skrz. Já vám zaručit, že to bude popraven za legitimní uspořádání, které bude chránit vás z jakéhokoli porušení zákona.

Prosíme, uveďte mi následující: jak jsme na 5 dní spustíme ji projít. je to velmi URGENT PROSÍM.

1. Celé jméno:
2. Vaše telefonní číslo:
3. Kontaktní adresa:
4. Věk:
5. Povolání:
6. Sex:
S prošla metodický vyhledávání, rozhodl jsem se Vás kontaktovat doufat, že vás najdou tento návrh zajímavý. Prosím o vaše potvrzení této zprávy a uvedením Vašeho zájmu poskytnou Vám bližší informace. Snažit dejte mi vědět vaše rozhodnutí, spíše než držet mě čeká.

Pozdravy,

Dr. Kevin Brown

Možná o tom Chleboun blognul i tady:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Solve : *
20 − 3 =