Maily potentátům

Pátek jsem zahájil krátkými (a pochopitelně zbytečnými) maily dvěma potentátům, kteří dnes rozhodně nepatří mezi nejohroženější, a situace jsou přitom schopni využívat nadmíru mistrovsky.

Generální ředitel České televize Petr Dvořák v rozhovoru pro Hospodářské noviny brečí, jak jeho „firmě“ docházejí peníze, a volá po zvýšení koncesionářských poplatků…

Brečet zrovna teď, že Vám docházejí peníze, a mluvit o nutnosti zvýšení koncesionářských poplatků, když bez ohledu na situaci máte své jisté a nemusíte se obávat o své platy a výlety placené z peněz, které vydělává někdo jiný, je nevkusnost,ba přímo nehoráznost.

A technolog moci Miroslav Kalousek, který už dávno měl skončit na smetišti dějin, zase kritizuje vládu, že likviduje živnostníky. Haha, směju se, ale smích je to bodavý a krutý…

Já tedy rozhodně nejsem ten, kdo by chtěl obhajovat agenta Bureše, ale před několika lety, když jste byl ministrem financí a zpřísnil se daňový řád (či jak se to jmenuje), zaplatil jsem za jeden jediný rok pět pokut za pozdně odevzdaná daňová přiznání s nulovými daňovými povinnostmi. Psal jsem maily na vše strany a prosil o zdravý rozum, ale zbytečně. Někdo prostě likviduje v rukavičkách a jiný se s tím nemaže.

Možná o tom Chleboun blognul i tady:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Solve : *
20 ⁄ 4 =